SVĚT NA TVŮJ OBRAZ - INSPIO LES

Kolekce INSPIO LES

Vytvořili jsme pro vás jednotnou sadu dekorací, kterou ozdobíte celý pokoj. Mysleli jsme na všechno. Kuličky na stěnu, dětský metr, plakáty do obrazů, kartičky na focení, velké písmeno podle jména vašeho děťátka, vlajky a mnoho jiného. Dekorace jsou vytištěny na odolném plastu. Doma si je vystřihnete nůžkami a připevníte na zeď, zarámujete nebo zavěsíte. Časem je můžete přesunout, nebo použít znovu. Co vše v kolekci INSPIO LES najdete, uvidíte níže.

JAK VZNIKLA

1. Z PAPÍRU SKOK DO POČÍTAČE

Nakreslili jsme na papír, co všechno bychom v pokoji chtěli mít a rozvrhli to. Vznikl krásný koncept dekorací. Ale jak je spojit? Nemůže být přece všechno v tyrkysové. Chtěli jsme neutrální dekoraci, vhodnou pro chlapce i dívky. Zvířátka z lesa byly tou správnou volbou. Ale kde je vzít?

2. JAK TO CELÉ SLADIT?

Nesměly být příliš dětské ani reálné. Musí se líbit malým a pro větší nesmí být dětské. A co tak reálné a malované? Naštěstí máme v našem týmu i Lubku, která to sice úspěšně tají, ale umí krásně malovat. A tady ji máte. V plném nasazení.

3. MALOVANÁ ZVÍŘÁTKA DOPLŇUJÍ KONCEPT

Zde se již čaruje. Malby jsme naskenovali a přidali do grafiky, jsou připravené k tisku. Přidali jsme pozadí, doplnili k zelené hnědou, stromy a pár jiných dobrých nápadů. Na metr jsme přidali možnost vložit fotku dítěte, do některých kuliček jsme přidali koruny stromů. Jinde jsme zas upravili pozadí do více barev a vlajky oživili zvířátky. Vše k sobě musí pasovat.

4. POPRVÉ V TISKU

Tolik příprav, abychom došli až sem. Po tisku se ukáže, co se podařilo a co ne. Někde se trefí jiná barva, někde jiný rozměr a my to pak ještě upravíme a doladíme, aby to bylo tak, jak jsme chtěli. Tato část je vždy nejvíce napínavá. Tentokrát to ale dopadlo na jedničku. Tedy skoro. Zůstalo nám ještě místo, tak jsme do něj navrhli kartičky na focení. Na ty se podíváte níže.

5. KONTROLUJEME TISK, JEDEME STŘÍHAT A KOMPLETIZOVAT

Je pro nás vždy překvapením, když vidíme dekoraci živě. Představa je jasná, ale když je dekorace vyrobena, je to skvělé. Hlavně, když se nám líbí barvy. Tehdy se chlubíme, jak pěkně jsme to navrhli, jak pěkně se to celé podařilo. Ale nejvíce se těšíme na to, jak to ukážeme vám a co na to řeknete vy.

6. CO TAM VLASTNĚ VŠECHNO JE?

Detailní fotky a popis naleznete níže, ale ve zkratce sada dekorací obsahuje toto: 80 kusů kuliček v odstínech tyrkysové barvy, 2 plakáty se zvířátky 30×20cm, 3 plakáty se zvířátky 10×15cm, dětský metr pro děti do 150 cm (cca 13 let), má připravené kroužky na fotky, velké písmeno dle vašeho výběru, 5 zvířátek, které můžete dát na stěnu, nebo nábytek, okno, na rám postele. Pak tam naleznete vlajky pro vytvoření girlandy, 4 ks ptáčků na zeď, škrabošku lišky na karneval, nebo jen tak, herní podložku pro Člověče nezlob se, abyste se v novém pokoji jako rodinka i zahráli a nakonec sadu velkých karet s různými texty pro focení, jako například: „Dnes mě oblékal tatínek“.

7. KONTROLA Z NEJVYŠŠÍCH MÍST

Máme u nás tři dětičky, které s mamkou chodí do práce. Naše produkty tedy procházejí tou nejpřísnější a nekompromisní kontrolou. Žádná slušnost, žádná přetvářka a žádné šetření. Vidí, okamžitě vyjádří svůj názor, chytí, skrčí, hodí, nebo se rovnou zakousnou. Tentokrát jsme obstáli.

8. PŘIPRAVENÉ NA FOCENÍ

Tady by to už mělo být jednodušší. Kéž by. My už víme, jak to krásně vypadá, jak to k sobě hezky ladí a nyní přichází ta nejtěžší část. Ukázat to přes fotky vám. Našim zákazníkům. Ale my to zvládneme. Tato dekorace do dětského pokoje vás velmi mile překvapí a my se už nyní těšíme na to, jak se bude líbit i vám.

CO V NÍ NAJDETE


80 kuliček

Sada kuliček v odstínech podle vybrané kolekce a s texturou. Na stěnu se připevní oboustrannou lepicí páskou. Můžete je použít opakovaně.

Dva velké obrázky

S rozměrem 30×20cm se vejdou do rámu o velikosti A4, nebo tak, jak jsme je dali my. Vypadají luxusně.

Tři malé obrázky

S velikostí 10×15cm je vložíte do jakéhokoliv rámu. Tři milá zvířátka doplní les v pokoji.

Dětský metr

Do metru si vložíte první fotku vašeho děťátka a pak další podle toho, jak bude růst. A děti rostou opravdu rychle. Zaspomínejte si časem, jaké to bylo malé a „nezlobivé“ dítě.

Vlajky

Vlajková girlanda překrásně vyplní prostor. Kam ji přivážete? Na pěkné dírky vám stačí obyčejný děrovač. Už jen vybrat, v jaké barvě bude šňůrka.

Herní podložku

Tuto hru zná každý, je pro malé i velké a my jsme ji museli do sady přidat. Figurky a kostka nejsou součástí balení.

Zvířátka na stěnu

Pět zvířátek, které můžete připevnit na stěnu, nábytek, nebo zavěsit do prostoru. Mají ouška a my jsme je připevnili na postel. Je to 3D dekorace, kterou víte přemístit.

Velké písmeno

Jméno každého dítěte je důležité. První písmeno ze jména vám vyrobíme na míru. Nezapomeňte ho napsat do poznámky při objednávce. Pokud zapomenete, my vám zavoláme a zeptáme se.

Ptáčci

Čtyři malincí ptáčkové krásně vyplní prázdné místo, kam se již nic jiného nevejde – nebo kde prostě něco chybí. I na takové maličkosti třeba myslet.

Kartičky na focení

  • „OBLÉKL MĚ TATÍNEK“
  • „JÁ JSEM TO NEBYL“
  • „NEJHEZČÍ ÚSMĚV NA SVĚTĚ“ – a mnoho jiných. Focení může začít.

Škrabošku

Každý si hrál jako malý na zvířátka. Maska lišky se určitě neztratí.

Oboustrannou lepicí pásku

V balíku vám zašleme i oboustrannou lepící pásku, se kterou si dekorace připevníte přesně tam, kam chcete.