Ptejte se

Tu prosím napíšte Vašu otázku.
Otázka: * Radi odpovieme na Vaše otázky.
Meno:
E-mail: Odpoveď Vám zašleme na email
Telefon: Poprípade telefonicky
Dokument: ak je potrebný
Antispam: 1 + 2 =

Fantazii se meze nekladou, vše, co je suché a rovné, se může těšit na nový design:-))) Stěny, dveře, okna, skleněné plochy, podlahy, auta, zrcadla, nábytek, dětské hračky a také boxy na hračky. Dokonce i květináče, sklenice a cokoliv, co Vás napadne či nenapadne.

Jak si mohu objednat dekorační zrcadla a nálepku na stěnu, tak, aby bylo zboží odesláno v JEDNÉ zásilce?

Můžete zadat dvě objednávky a do poznámky napíšete žádost o spojení objednávek, a pokud cena objednávek přesáhne 1900Kč, poštovné je zdarma.

Je možné nálepky nalepovat na zeď opakovaně?

Nálepky na zdi nejsou určené na opakované lepení.

Jak dlouho nálepka vydrží na stěně?

Výrobce uvádí trvanlivost vinylové fólie v exteriéru 6 let..

Jak nálepku odlepím, nestrhne se i omítka???

Určitě ne, nálepky na stěně sice drží dobře, ale ze stěny se snímají jednoduše. Odlepíte a je to. Bez omítky.

Právě jsme vymalovali, můžeme lepit ihned???

Po vymalování je třeba počkat minimálně dva týdny, ovšem lépe je tři týdny, stěny jsou sice na povrchu suché, ale pod nátěrem mohou ještě být vlhké. Nálepka by se sice nalepila, ale třeba už na druhý den by se mohla začít odlepovat…

Bude nálepka držet i na drsné omítce?

Nálepky jsou určené na rovný a nesavý povrch, tedy na hladké omítky, drobné a nahodilé nerovnosti nejsou na závadu.

Jaký je rozdíl mezi nálepkou a předlohou?

Nálepka je z hlediska aplikace jednodušší než předloha na malování, ovšem s předlohou můžete malovat vícebarevné motivy, zejména dětské a náročné obrázky a na jakoukoliv zeď. Nálepky jsou určené na rovné povrchy.

Mohu nálepku nalepit i na jiné místo než na stěnu?

Nálepku lze nalepit na jakýkoliv rovný povrch, je omyvatelná a odolná vůči povětrnostním podmínkám. Můžete ji nalepit na stěnu, auto, sklo, okno, box na hračky, nábytek, do koupelny a na další libovolná místa.

Jaké mám možnosti, pokud nechci nálepku ani předlohu na malování???

V takovém případě si můžete vybrat z dřevěných dekorací anebo dekoračních zrcadel či 3D.

Co připravujete v nejbližší době?

Připravujeme řadu věcí, které Vás určitě osloví, pracujeme na nich neustále a postupně je budeme přidávat, proto nebudete litovat, když si naše weby prohlédnete alespoň jednou za měsíc. Neustále hledáme nové materiály, o které bychom mohli rozšířit naši nabídku, a je toho naplánovaného mnohem víc, nechte se překvapit. Pevně věříme, že budete mile překvapeni nejen našimi nápady, ale také různorodostí použitých materiálů, jakož i cenami

Lepení na omyvatelné stěny?

Stěny natřené omyvatelnými barvami nejsou nejvhodnější kvůli viskozitě těchto barev. Pokud nálepka po nalepení nedrží dostatečně, je potřebné ji přitlačovat i 2–3 dny. Lepili jsme tři různé nálepky na tři různé omyvatelné barvy. Lepení bylo sice náročné, ovšem nálepky zdobí stěny doposud.

Bude mi nálepka držet na stěně?

Milé maminky, to si můžete ověřit. Na naši adresu zveřejněnou na internetové stránce nám zašlete obálku, ve které bude napůl složená obálka se známkou pro zpáteční odeslání (složená napůl proto, abychom ji při otevírání vnější obálky neporušili) a papírek s maximálně třemi kódy barev, z nichž požadujete vzorek. My vám zašleme vzorky nálepek a vy si je doma na Vaší zdi vyzkoušíte, případně zjistíte, zda byste si přáli právě TUTO barvu…